Alfrink College Zoetermeer

School voor havo, vwo en tvwo

Werflaan 45 2725 DE Zoetermeer 079 - 3306666

Agenda

augustus 2018
  • maandag 27 augustus 4h/v(t)/5v(t) Boeken uit
  • maandag 27 augustus 5h Mentoruur en boeken uit
  • maandag 27 augustus 5h Mentoruur en boeken uit
  • maandag 27 augustus 5vwo Mentoruur en boeken uit
  • maandag 27 augustus klas2 Introductie
  • maandag 27 augustus 4vwo Introductie
  • maandag 27 augustus 3h Mentoruur
  • maandag 27 augustus 4h Boeken en mentoruur
  • maandag 27 augustus, 17:30 uur 5h eten
  • dinsdag 28 augustus 5tv Mentoruur en boeken uit
  • dinsdag 28 augustus 4tv Mentoor uur en boeken
  • dinsdag 28 augustus 5tv Introductie
  • dinsdag 28 augustus 6v Boeken doubleurs
  • dinsdag 28 augustus 6v/tv Introductie
  • dinsdag 28 augustus 5v Introductie
  • dinsdag 28 augustus 4h Introductie
  • dinsdag 28 augustus 3v/tv Introductie en roosters
  • dinsdag 28 augustus 4v Mentoruur en boeken uit
  • dinsdag 28 augustus 5h/6v PWS werkdag
  • dinsdag 28 augustus 4h/v/vt, 5v/tv boeken uit
  • dinsdag 28 augustus klas1 start wendagen
  • dinsdag 28 augustus, 17:30 uur 6v/tv
  • woensdag 29 augustus klas2/3 overstappers ontvangen laptop
  • woensdag 29 augustus klas1 Einde wendagen
  • woensdag 29 augustus Start lessen vanaf klas 2, vanaf 2e uur
  • woensdag 29 augustus klas1 Ontvangen laptop
  • woensdag 29 augustus 5h/6v/6tv werken aan PWS
  • donderdag 30 augustus 4h Mentoruur
  • donderdag 30 augustus 4v/4tv Mentoruur
  • donderdag 30 augustus 3/3tv Mentoruur
  • donderdag 30 augustus 5v/5tv Mentoruur en decaanlessen
  • donderdag 30 augustus klas2/3/4h Instromers ontvangen laptop
  • donderdag 30 augustus klas1 Uitdelen laptop
  • donderdag 30 augustus 5h/6v/6tv werken aan PWS
  • donderdag 30 augustus Schoolfotograaf
  • vrijdag 31 augustus 4h/5v/GSP/stageproject voorbereiding reizen
  • vrijdag 31 augustus 6tv Mentoruur en decaanles
  • vrijdag 31 augustus 4tv Decaanles
  • vrijdag 31 augustus 4v Mentoruur en decaanles
  • vrijdag 31 augustus 6v Mentoruur en decaanles
  • vrijdag 31 augustus 4h/5v Eerste bijeenkomst stageproject
  • vrijdag 31 augustus klas1 Trainingsdag ICT
  • vrijdag 31 augustus 5h/6v/6tv werken aan PWS
  • vrijdag 31 augustus Schoolfotograaf
september 2018
  • dinsdag 4 september, 19:30 uur 5h/5v Informatieavond stageproject
  • maandag 10 september 3v/4v Ouderavond
  • dinsdag 11 september 3h/4vt Ouderavond
  • dinsdag 11 september klas1 Trainingsdag-2
  • woensdag 12 september 2vt/3vt Ouderavond
  • woensdag 12 september Inhaaldag fotograaf
  • donderdag 13 september Studiedag (na het 3e uur)
  • maandag 17 september klas2/5vt Ouderavond
  • dinsdag 18 september 4h/5h/6vt Ouderavond
  • maandag 24 september klas1 Ouderavond
  • maandag 24 september 2k/l/m Exchange (t/m 28-09-2018)
  • dinsdag 25 september 5v/6v Ouderavond
  • dinsdag 25 september 5h PO BI
  • dinsdag 25 september 5v Excursie Gem.Museum Den Haag
  • woensdag 26 september 1tvwo Ouderavond
  • woensdag 26 september Dag Der Talen: ochtend leerlingen bezoeken basisscholen
  • vrijdag 28 september Leerlingen vrij na 5e lesuur
oktober 2018
  • maandag 1 oktober 5h/5v(t) Veldwerk AK
  • maandag 1 oktober klas1/2/3 Veldvoetbal toernooi
  • maandag 1 oktober 5v(t) NLT Ruimte voor de rivier
  • dinsdag 2 oktober klas1 Excursie Rotterdam + 3 oktober
  • dinsdag 2 oktober klas1/2/3 Veldvoetbal toernooi
  • dinsdag 2 oktober, 19:30 uur 4h/5v/(t) Ouderavond studiereis Rome, Parijs, Ardennen
  • woensdag 3 oktober, 19:30 uur 4h/5v(t) Ouderavond studiereis Londen en Berlijn
  • donderdag 4 oktober 4tvwo museum bezoek Den Haag
  • vrijdag 5 oktober 5h/6v(t) Rooster SE-1 uit
  • dinsdag 9 oktober 4v/5v Voorstelling CKV Aula
  • dinsdag 9 oktober, 19:30 uur ALV Oudervereniging en thema avond
  • woensdag 10 oktober, 12:45 uur Vertrek voorstelling 'Soldaat van Oranje'
  • vrijdag 12 oktober 6tvwo Cambridge examen Further Math
  • vrijdag 12 oktober 4h/5v(t) Vertrek Rome reis
  • zondag 14 oktober 4vt Vertrek Cambridge
  • maandag 15 oktober 3v/4v Avondvoorstelling
  • maandag 15 oktober 4h/4vt/5v(t) Studiereizen t/m 19-10-2018
  • maandag 15 oktober Activiteiten/reizenweek t/m 19-10-2018
  • dinsdag 16 oktober 6tvwo Cambridge BY practical exam
  • dinsdag 16 oktober klas1 Excursie Rotterdam conservatorium
  • woensdag 17 oktober 5h/6v(t) voorlichting SE
  • woensdag 17 oktober Rome reis terug
  • woensdag 17 oktober 6vt Cambridge examen ES
  • vrijdag 19 oktober 5h/6v(t) uiterlijk 16:30 uur inleveren digitale versie PWS
  • vrijdag 19 oktober 4h/5v Inleveren stageverslag
  • maandag 22 oktober Herfstvakantie t/m 26-10-2018
  • woensdag 24 oktober 6tvwo Cambridge examen BY
  • vrijdag 26 oktober 6tvwo Cambridge Examen Further Math
  • maandag 29 oktober Huiswerkvrij
  • dinsdag 30 oktober 6tvwo Cambridge History Examen
  • woensdag 31 oktober 5h/6v(t) Na 6e uur Studieverlof
november 2018
  • donderdag 1 november 5h/6v(t) SE-1 (t/m 08-11-2018)
  • donderdag 1 november Studieverlof na 6e uur
  • vrijdag 2 november Toetsweek 1 (t/m 08-11-2018)
  • woensdag 7 november 6tvwo Cambridge History Examen
  • donderdag 8 november 1tvwo Excursie Leiden
  • vrijdag 9 november Lesvrije dag
  • maandag 12 november, 15:00 uur klas2 2DanZ (+ 14 en 15 nov 2018)
  • dinsdag 13 november 6tvwo Cambridge examen BY
  • dinsdag 13 november 5h/6v(t) Inhaalmoment SE-1
  • donderdag 15 november klas2 Avondvoorstelling 2DanZ
  • donderdag 15 november 6v Klassenavond
  • vrijdag 16 november 6tvwo Cambridge examen ES
  • vrijdag 16 november klas1/2/3 onderbouw feest
  • woensdag 21 november Leerlingen vrij vanaf 4e lesuur
  • donderdag 22 november klas1/2/3 Thema-avond oudervereniging
  • donderdag 22 november HBO/WO markt op het ONC Parkdreef
  • vrijdag 23 november Sluiting aanvraag 10-minutengesprek
  • woensdag 28 november klas1/2/3 Basketbaltoernooi (+ 29-11-2018)
december 2018
  • maandag 3 december 10-minuten gesprek
  • dinsdag 4 december Rapport-1 uit
  • dinsdag 4 december klas4 Start AC uur
  • dinsdag 4 december 5h/6v(t) aanmelden herkansingen SE-1
  • dinsdag 4 december 4vwo Excursie CKV
  • donderdag 6 december 10-minuten gesprek
  • donderdag 6 december Huiswerkvrij
  • donderdag 6 december 5v(t) Start AC uur
  • dinsdag 11 december 5h/6v(t) 13.00 uur Sluiting aanmelding herkansing SE-1
  • woensdag 12 december Alfrink in bedrijf ouder en kind
  • maandag 17 december Lichtjesavond
  • maandag 17 december, 17:00 uur Kerstviering Doortocht
  • dinsdag 18 december 5h/6v(t) Inleveren PWS
  • woensdag 19 december klas3/4/5/6 Kersttheater + 20/12
  • donderdag 20 december klas3 t/m 6 Kerstgala Snowworld
  • vrijdag 21 december Klas3/4/5/6 Kerstactiviteiten
  • vrijdag 21 december Rooster SE-2 en toetsweek-2 uit
  • vrijdag 21 december klas1/2 Kerstontbijt en kersttheater
  • maandag 24 december Kerstvakantie (t/m 04-01-2019)
januari 2019
  • maandag 7 januari Lessen vanaf het 3e lesuur
  • maandag 7 januari Huiswerkvrij
  • woensdag 9 januari Alfrink in bedrijf ouder en kind
  • donderdag 10 januari, 19:30 uur klas2 Ouderavond determinatie
  • maandag 14 januari 5h PWS-avond
  • dinsdag 15 januari 6v(t) PWS-avond
  • dinsdag 15 januari klas1/2/3 Badminton en Tafeltennis toernooi (t/m 16-01-2019)
  • dinsdag 15 januari klas2 + 3tvwo Na 6e uur Speaking contest
  • woensdag 16 januari Alfrink in bedrijf ouder en kind
  • donderdag 17 januari 5h/6v(t) Na 6e uur Studieverlof
  • vrijdag 18 januari Klas2 Excursie Blijdorp (+ 25-01-2019)
  • vrijdag 18 januari 1tvwo Excursie Art / HI
  • vrijdag 18 januari 3v(t) Latijn RMO
  • vrijdag 18 januari 5h/6v(t) SE-2 (t/m 25-01-2019)
  • maandag 21 januari 6v(t) Luistervaardigheid Duits
  • maandag 21 januari 5h Luistervaardigheid Frans
  • maandag 21 januari Toetsweek 2 (t/m 25-01-2019)
  • dinsdag 22 januari 6v(t) Luistervaardigheid Engels
  • dinsdag 22 januari 5h Luistervaardigheid Duits
  • woensdag 23 januari 6v(t) Luistervaardigheid Frans
  • woensdag 23 januari 5h Luistervaardigheid Engels
  • vrijdag 25 januari 4h TE/HV Grafische dag/beeldhouwdag
  • vrijdag 25 januari 4tvwo debatdag
  • maandag 28 januari Lesvrije dag
  • dinsdag 29 januari 1tvwo Drama avondvoorstelling
  • woensdag 30 januari Alfrink in Bedrijf ouder en kind
  • woensdag 30 januari 5h/6v(t) Inhaalmoment SE-2
  • donderdag 31 januari klas3/4/5/6 Presentatieavond Hoger Onderwijs
  • donderdag 31 januari Sluiting aanvraag 10-minutengesprek
februari 2019
  • zaterdag 2 februari, 09:00 uur Open dag leerlingen groep 8
  • zaterdag 2 februari, 11:30 uur Open dag ouders en leerlingen groep 8
  • maandag 4 februari Informatieavond ouders leerlingen groep 8
  • dinsdag 5 februari MUNA (t/m 08-02-2019)
  • woensdag 6 februari 4h Stage maatschappijleer (t/m 08-02-2019)
  • woensdag 6 februari 3tvwo Europa Project (t/m 08-02-2019)
  • woensdag 6 februari klas1 Excursie LB Amsterdam (t/m 08-02-2019)
  • woensdag 6 februari klas2 Sportdag (+ 07-02-2019)
  • woensdag 6 februari Alfrink in Bedrijf ouder en kind
  • woensdag 6 februari 5v Project profieldagen (t/m 08-02-2019)
  • dinsdag 12 februari, 20:00 uur Algemene ledenvergadering OV
  • donderdag 14 februari Inschrijving 10 min.-gesprek open t/m 21-02-2019
  • donderdag 14 februari, 19:30 uur tvwo Voorlichtingsavond ouders/leerlingen groep 8
  • vrijdag 15 februari Zaalvoetbaltoernooi bovenbouw
  • dinsdag 19 februari 3v(t) Profielavond
  • woensdag 20 februari 3h Profielavond
  • woensdag 20 februari Alfrink in Bedrijf ouder en kind
  • donderdag 21 februari Sluiting aanvraag 10-minutengesprek
  • vrijdag 22 februari 5h/6v(t) aanmelden herkansingen SE-2
  • vrijdag 22 februari Rooster SE-3 uit
  • vrijdag 22 februari Rapport-2 en Rapport SE-2 uit
  • maandag 25 februari Voorjaarsvakantie (t/m 01-03-2019)
maart 2019
  • maandag 4 maart Huiswerkvrij
  • maandag 4 maart klas2 + 2tvwo 2DanZ (+ 06-03-2019 en 07-03-2019)
  • dinsdag 5 maart 4tvwo European Parliament, Brussels
  • donderdag 7 maart klas2/2tvwo Avondvoorstelling 2DanZ
  • vrijdag 8 maart 5h/6v(t) Excursie TE/HV Haags Gemeentemuseum
  • vrijdag 8 maart 5h/6v(t) 13.00 uur Sluiting aanmelden herkansing SE-2
  • maandag 11 maart 10-minuten gesprek
  • maandag 11 maart klas3/4/5/6/ Volleybaltoernooi (+ 12-03-2019)
  • woensdag 13 maart 10-minuten gesprek
  • woensdag 13 maart Kloosterdagen (t/m 15-03-2019)
  • donderdag 14 maart 6v(t) Excursie GS
  • donderdag 14 maart 5h Analyse Practicum (ochtend)
  • donderdag 14 maart, 17:00 uur 5vwo Klassenactiviteit
  • vrijdag 15 maart 5h Excursie GS
  • vrijdag 15 maart klas1,2,3 Onderbouw feest
  • dinsdag 19 maart 4h CKV voorstelling aula
  • donderdag 21 maart Sluiting inschrijving klas 1
  • vrijdag 22 maart Toetsweek-3 (t/m 28-03-2019)
  • vrijdag 22 maart 5h/6v(t) SE-3 (t/m 29-03-2019)
  • vrijdag 22 maart klas1 Kijk in de Wijk
  • vrijdag 22 maart 5h/6v(t) Herkansing luistervaardigheid
  • vrijdag 22 maart 4tvwo AMEP
  • donderdag 28 maart klas1 Kijk in de Wijk
april 2019
  • maandag 1 april Klas 2KLM Exchange (t/m 05-04-2019)
  • maandag 1 april Magister open voor aanvragen herkansing
  • dinsdag 2 april 5h/6v(t) Inhalen SE-3
  • woensdag 3 april 4vwo Klassenavond
  • maandag 8 april 5h/6v(t) 17.00 uur Sluiting Magister voor herkansing
  • maandag 8 april klas2/2tvwo 2DanZ (10-04-2019 en 11-04-2019)
  • maandag 8 april 5h/6v(t) Inzien cijfers SE's
  • dinsdag 9 april Studiedag (na het 3e uur leerlingen vrij)
  • donderdag 11 april Klas2/2tvwo Avondvoorstelling 2 DanZ
  • donderdag 11 april 5h/6v(t) Herkansing SE-3
  • donderdag 11 april 5h/6v(t) Examentraining (t/m 17-04-2019)
  • vrijdag 12 april Shell Hockey toernooi
  • maandag 15 april 5h/6v(t) Mentoruur (laatste instructies)
  • dinsdag 16 april 5h/6v(t) Vóór 17.00 uur Melden fouten SE-cijfers bij afdelingsleiders
  • vrijdag 19 april Goede Vrijdag, vrij
  • zondag 21 april Eerste Paasdag
  • maandag 22 april Meivakantie (t/m 03-05-2019)
  • maandag 22 april Tweede Paasdag, vrij
mei 2019
  • maandag 6 mei 5h/6v(t) Examentraining (t/m 07-05-2019)
  • donderdag 9 mei Centraal Examen-1 (t/m 22-05-2019)
  • donderdag 16 mei 6vt IB Examen (+18-05-2019)
  • dinsdag 21 mei 5h/6v(t) Boeken inleveren (t/m 23-05-2019)
  • woensdag 22 mei klas2 Avondvoorstelling drama (+ 23-05-2019)
  • donderdag 30 mei Hemelvaartsdag vrij
  • vrijdag 31 mei Vrij
juni 2019
  • maandag 3 juni klas1tvwo/2tvwo Opening Minds (t/m 07-06-2019)
  • woensdag 5 juni klas3 Kijk in de wei (t/m 07-06-2019)
  • woensdag 5 juni klas3 Sportdag (+ 06-06-2019)
  • woensdag 5 juni, 09:00 uur DELF examen (schriftelijke examens A1/A2/B1/B2)
  • donderdag 6 juni 5v(t) NLT Ruimte voor de rivier
  • donderdag 6 juni 4h/5v(t) Excursie Kröller Müller museum
  • vrijdag 7 juni Finale Schoolhockey
  • vrijdag 7 juni Bovenbouw Sportdag
  • vrijdag 7 juni 2tvwo Excursie leper
  • vrijdag 7 juni Klas1 Excursie Archeon LA
  • zaterdag 8 juni DELF mondelinge examens B1/B2
  • zondag 9 juni Eerste Pinksterdag
  • maandag 10 juni Tweede Pinksterdag, vrij
  • woensdag 12 juni Uitslag CE-1 (onder voorbehoud)
  • donderdag 13 juni 5h/6v Herkansers boeken ophalen
  • vrijdag 14 juni Triathlon
  • vrijdag 14 juni 5h/6v(t) Vóór 16.00 uur: Inleveren verzoek deelname CE-II
  • zaterdag 15 juni DELF mondelinge examens (A1/A2)
  • maandag 17 juni CE-2 (t/m 20-06-2019)
  • dinsdag 18 juni klas2 Togaparty
  • donderdag 20 juni 2tvwo Avondvoorstelling Drama
  • dinsdag 25 juni, 20:00 uur Algemene ledenvergadering OV
  • donderdag 27 juni Klas1 Sportdag (+ 28-06-2019)
  • vrijdag 28 juni Uitslag CE-2
  • vrijdag 28 juni 3tvwo Excursie Vught
  • vrijdag 28 juni 3vwo Excursie Aken
juli 2019
  • maandag 1 juli Studieverlof (na 6e uur)
  • maandag 1 juli 3tvwo Opening Minds (t/m 08-07-2019)
  • dinsdag 2 juli Toetsweek-4 (t/m 08-07-2019)
  • vrijdag 5 juli 5v(t) Grafische dag (na toetsen)
  • maandag 8 juli 3tvwo Avondvoorstelling Drama
  • dinsdag 9 juli Klas1 VAS-1 toets (+10-07-2019 en 12-07-2019)
  • dinsdag 9 juli Inhalers toetsweek 4
  • maandag 22 juli Zomervakantie t/m 1 september 2019