Alfrink College Zoetermeer

School voor havo, vwo en tvwo

Werflaan 45 2725 DE Zoetermeer 079 - 3306666

Alfrink in Bedrijf: bezoek onze school

Home > Nieuws Alfrink in Bedrijf: bezoek onze school

Vanaf woendag 6 december is onze school een aantal woensdagmiddagen open voor ouders en leerlingen van groep 8. Zij kunnen dan het Alfrink College in Bedrijf zien, zoals de school is op een normale schooldag. We starten deze middagen om 14:00 uur en geven dan informatie en een rondleiding door de school. Uiteraard is er tijd om de nodige vragen te stellen aan onze leerlingen en aan docenten. Meld u zich aan via dek@alfrink.nl, onder vermelding van Alfrink in Bedrijf. We organiseren Alfrink in Bedrijf op 6, 13 december; 10 en 17 januari; 7 en 21 februari. Tot dan!

Naar nieuwsoverzicht zondag 3 december 2017